CableWakeboard

2022-08-06 - Nat. 3 Star Event - National Championships
NAT 3 STAR Danish Nationals 2022, Thy Cable Park

There are 53 rider who joined this competition.

Name: Region: Country: Born in: Approved*: Category Bib
Jacob Birkholm E&A Denmark 2002 Open Men
Viktor "Viggo" Bøndergaard E&A Denmark 2003 Open Men
Oskar Dalsgaard E&A Denmark 1994 Open Men
Ulrik del Rey E&A Denmark 1996 Open Men
Kenneth Enggaard Christensen E&A Denmark 1995 Open Men
Mats "Chollo" Holm Brylle E&A Denmark 1997 Open Men
Robin "FABIO AND BUFFALO" Leonard Jensen E&A Denmark 1986 Open Men
philip philip korf holm E&A Denmark 2001 Open Men
Christian Popp E&A Denmark 1995 Open Men
Simon Boel Poulsen E&A Denmark 1992 Open Men
Jakob "Sally" Sally E&A Denmark 1997 Open Men
Rebecca Bon E&A Denmark 1996 Open Ladies
Christine Eilertsen E&A Denmark 1994 Open Ladies
Katrine "Hav'katten" Hougaard E&A Denmark 1991 Open Ladies
Louise "Loui" Mittag E&A Denmark 1997 Open Ladies
Natascha "nattibabs" Plesner E&A Denmark 1988 Open Ladies
Joo Svendsen E&A Denmark 1994 Open Ladies
Joachim "Jogge" Clausen Hansen E&A Denmark 1988 +30 (Masters Men)
Jesper Kogsta Hansen E&A Denmark 1991 +30 (Masters Men)
Peter Sands E&A Denmark 1981 +30 (Masters Men)
Michael "Skipper" Skipper E&A Denmark 1989 +30 (Masters Men)
Morten "Vester" Vester E&A Denmark 1989 +30 (Masters Men)
Thomas Frank-Gopolos E&A Denmark 1978 +40 (Veteran Men)
Thomas Hjorth E&A Denmark 1978 +40 (Veteran Men)
Rasmus "McGregor" McGregor E&A Denmark 1974 +40 (Veteran Men)
Peter Sejr E&A Denmark 1979 +40 (Veteran Men)
Wilmer Aakerlund E&A Denmark 2010 U14 (Boys)
Axel Bendixen E&A Denmark 2009 U14 (Boys)
Valdemar Matheson Crone E&A Denmark 2009 U14 (Boys)
Maxwell Dahl E&A Denmark 2010 U14 (Boys)
Marius "Kondrup" Knudsen E&A Denmark 2010 U14 (Boys)
William Lauridsen E&A Denmark 2009 U14 (Boys)
Mikkel Muff Jakobsen E&A Denmark 2008 U14 (Boys)
Chris Sørensen E&A Denmark 2010 U14 (Boys)
Julius Toft Vandet E&A Denmark 2010 U14 (Boys)
Sofus "Svk" Vesterbæk E&A Denmark 2011 U14 (Boys)
Christian Baggesgaard E&A Denmark 2006 U18 (Junior Men)
Magnus "Boye" Boye E&A Denmark 2007 U18 (Junior Men)
Alexander "BRIX" Brix E&A Denmark 2006 U18 (Junior Men)
Kasper Jespersen E&A Denmark 2005 U18 (Junior Men)
Merlijn Putman E&A Netherlands 2004 U18 (Junior Men)
Julius "Julius" Røn Urth E&A Denmark 2006 U18 (Junior Men)
Laurits "Laurits" Røn-Buskov E&A Denmark 2007 U18 (Junior Men)
Lucas "Lucas" Sehested E&A Denmark 2006 U18 (Junior Men)
Anna Baggesgaard E&A Denmark 2008 U18 (Junior Ladies)
Jasmin Birch Andersen E&A Denmark 2006 U18 (Junior Ladies)
Ida Damgaard-Sørensen E&A Denmark 2007 U18 (Junior Ladies)
Maria Sejer Hansen E&A Denmark 2007 U18 (Junior Ladies)
Cecilie "Cille" Horshauge E&A Denmark 2005 U18 (Junior Ladies)
Kaya Lehmann E&A Denmark 2005 U18 (Junior Ladies)
Trine Lindøe Gravengaard E&A Denmark 2008 U18 (Junior Ladies)
Maiken Moustesgaard E&A Denmark 2008 U18 (Junior Ladies)
Sophia Okholm E&A Denmark 2007 U18 (Junior Ladies)


*Approved: Riders are approved once the competition organiser has validated entry and payment. Please check the bulletin for additional requirements.