CableWakeboard

2017-07-27 - Nat. 3 Star Event - National Championships
NAT 3 STAR - Russian Nationals 2017 YOUTH & SENIOR, Samara

There are 64 rider who joined this competition.

Name: Region: Country: Born in: Approved*:
Makar "vjik" Borodin E&A Russia 2007
Gleb Burkun E&A Russia 2008
Michael "Tayson" Doladov E&A Russia 2006
Stanislav "Cyborg" Fidelsky E&A Russia 2006
IVAN "IVAN" IVANOV E&A Russia 2008
Dmitriy Kurbanov E&A Russia 2007
Kirill Makarov E&A Russia 2006
Diana Kostiukhina E&A Russia 2006
Maria Krasnopeeva E&A Russia 2006
Polina "Polly" Titova E&A Russia 2008
Konstantin Bichinov E&A Russia 2004
Peter "EBro" Ershov E&A Russia 2005
Nikita Klimov E&A Russia 2005
Zakhar "zaxar" Komarov E&A Russia 2002
Egor "EGORICH" Kovrizhnih E&A Russia 2003
Timofey Mayorov E&A Russia 2003
Boris Ryazantsev E&A Russia 2003
Daniil "Dany" Sevostjanov E&A Russia 2003
Konstantin Sherstnev E&A Russia 2002
Daniil "CrazZzyDany" Shurov E&A Russia 2002
Sofia "Sofia" Faleva E&A Russia 2003
Dariya "gumenator" Gumen E&A Russia 2003
Ksenia Ibragimova E&A Russia 2003
Irina "igirinka" Ignatieva E&A Russia 2005
Eleonora Ipkaeva E&A Russia 2002
Marina Kacheeva E&A Russia 2004
Irina Ryzhova E&A Russia 2005
Kirill Korolev E&A Russia 1998
Ilya "ilia" Parshin E&A Russia 1999
Uriy "Urec" Serichenko E&A Russia 2001
Danil "Daniel" Shesternin E&A Russia 2000
Artem "High" Shtraub E&A Russia 1998
Nikolay Volokhov E&A Russia 2001
Viacheslav "Slavik" Zhivaev E&A Russia 2001
Ulyana Bulanova E&A Russia 2003
Alina Dening E&A Russia 2001
Daria "dujora" Klyaut E&A Russia 2001
Victoria "Vikus" Lisina E&A Russia 2002
Alina "Alfa" Rafikova E&A Russia 2004
Maria "Markovka" Volgina E&A Russia 2002
Stanislav Belousov E&A Russia 1986
Vitalii "FWZ_____" Fedotov E&A Russia 1986
Mikhail "MiklGT" Klimachev E&A Russia 1983
Vadim "bodo" Limar E&A Russia 1983
Evgeny Lipatov E&A Russia 1984
Dmitriy Markov E&A Russia 1985
Alexey "Bajo-Ninja" Pogosov E&A Russia 1981
Alexandr Ryazanov E&A Russia 1984
Denis Shalavin E&A Russia 1983
Pavel Simusev E&A Russia 1981
Anton "dio" Vostrotin E&A Russia 1981
Arina "Arisha" Fadeeva E&A Russia 1985
Ekaterina Kiryutochkina E&A Russia 1985
Ekaterina Kozel'' E&A Russia 1981
Maria Tysyachnova E&A Russia 1986
Oleg Balkin E&A Russia 1964
Maxim "Deda" Chumakov E&A Russia 1969
Alexander Kacheev E&A Russia 1975
Sergey Ustinov E&A Russia 1975
Leonid "Beaver" Yushin E&A Russia 1971


*Approved: Riders are approved once the competition organiser has validated entry and payment. Please check the bulletin for additional requirements.