CableWakeboard

2017-09-09 - Nat. 3 Star Event - National Championships
BRWINOW NAT 3 STAR Polish Nationals 2017, Brwinow

There are 68 rider who joined this competition.

Name: Region: Country: Born in: Approved*:
Dominik Andrzejczak E&A Poland 2007
Kacper Grzeskowiak E&A Poland 2006
Tadeusz Kobylanski E&A Poland 2007
Patryk Lojek E&A Poland 2007
Jagoda Kaminska E&A Poland 2006
Julia Mikolajczyk E&A Poland 2006
Olga Szymanska E&A Poland 2008
Wiktor Balczus E&A Poland 2005
Jakub Domke E&A Poland 2005
Klaudiusz Gwiazda E&A Poland 2004
Jakub Kado E&A Poland 2005
Mateusz Kasprzak E&A Poland 2005
Sebastian Markiewicz E&A Poland 2003
Dominik "Domino" Oberlan E&A Poland 2002
Marcel "Marcel19" Sawicki E&A Poland 2004
Igor "szynka" Szymanski E&A Poland 2004
Patryk Wegner E&A Poland 2004
Sebastian Wojewodzki E&A Poland 2002
Bartosz Zawadzki E&A Poland 2005
Agnieszka Kado E&A Poland 2005
Franciszka Kobylanska E&A Poland 2005
Julia Lupij E&A Poland 2005
Karolina Radziejewska E&A Poland 2005
Maja Smietana E&A Poland 2003
Kuba Dabrowski E&A Poland 2001
Timmy Dittrich E&A Poland 1999
Mike Dittrich E&A Poland 1999
Patryk Gawron E&A Poland 2001
Oskar Gwiazda E&A Poland 1999
Mieczyslaw Masiulaniec E&A Poland 1998
Marcin Matysiak E&A Poland 1998
Karol Radziejewski E&A Poland 2000
Jakub Walendzik E&A Poland 1998
Dawid "NayForest" Balas E&A Poland 1994
Filip "Kudlaty" Czerniec E&A Poland 1996
Mateusz "Gawor" Gaworski E&A Poland 1990
Michal Hutnik E&A Poland 1993
Maurycy Karczewski E&A Poland 1996
Lukasz Kobylinski E&A Poland 1986
Agnieszka Derlatka E&A Poland 1989
Natalia "Natka" Grabowska E&A Poland 1986
Sandra Keller E&A Poland 1997
Aleksandra Tomkowicz E&A Poland 1972
Jakub Bartkowski E&A Poland 1984
Hubert "ZorZ" Bilicki E&A Poland 1985
Arkadiusz Helsner E&A Poland 1977
Marcin Kusnierz E&A Poland 1985
Rados?aw Lenda E&A Poland 1980
Marcin Mackowski E&A Poland 1978
Mateusz Majchrzak E&A Poland 1984
Dariusz Materna E&A Poland 1977
Arkadiusz Mik E&A Poland 1978
krzysztof mik E&A Poland 1982
Michal Ostrzycki E&A Poland 1984
Mateusz "Mat" Szewczyk E&A Poland 1984
Marcin Zukowski E&A Poland 1983
Agnieszka Kobylanska E&A Poland 1977
Iwona Niemiec-Satola E&A Poland 1966
Artur "Padre" Balas E&A Poland 1972
Grzegorz "Boho" Bohosiewicz E&A Poland 1973
Mariusz Cieluch E&A Poland 1974
Robert Demidowicz E&A Poland 1968
Przemek "Przemo" Kuc E&A Poland 1975
Krzysztof Lason E&A Poland 1961
Tomasz "Szymon" Szymanski E&A Poland 1975
Hubert Tepinski E&A Poland 1968


*Approved: Riders are approved once the competition organiser has validated entry and payment. Please check the bulletin for additional requirements.