CableWakeboard

2017-06-22 - Int. 4 Star Event - CWWC Tour
INTL 4 STAR Wakelake Golden Trophy 2017, Bratislava

There are 79 rider who joined this competition.

Name: Region: Country: Born in: Approved*:
Alesssandro D'agostino E&A Italy 2005
Phillip "Phill" Hofer E&A Austria 2002
Marko "Mariko" Malsub E&A Estonia 2002
Oliver Malsub E&A Estonia 2003
Loris "lor-eze" Pürstinger E&A Austria 2003
Leo "Leo" Stieber E&A Austria 2004
Telma Cester E&A Spain 2005
Mariella Flemme E&A Austria 2004
Liliana "Poppy" Popelka E&A Hungary 2003
lorenzo antinori E&A Italy 2000
Jan Barton E&A Czech Republic 2002
Tomáš , Buco Bucek E&A Czech Republic 1999
Riccardo "riki" de Tollis E&A Italy 2000
Max Delhaas E&A Netherlands 2000
Stefan "Stef" Hahn E&A Austria 2001
Patrick, --- "Patrick Hanes" Hanes E&A Czech Republic 2001
Julian "Juli" Hohn E&A Germany 2000
Radovan "Radis" Hradil E&A Slovak Republic 1998
Louca "Loekie" Jansen E&A Netherlands 2001
Jan "Jano" Jerga E&A Slovak Republic 1999
gatti "Leo" leonardo E&A Italy 2000
Age Methorst E&A Netherlands 1999
Louis "p'ti Louis" Mistaudy E&A France 1998
Gessi "Noah" Noah E&A Italy 2001
Oliver, - "Oli" Orban E&A Hungary 2001
Leo Starzer E&A Austria 2000
Kryštof Wlosok E&A Czech Republic 2001
Ziv "toe boy" Zavaro E&A Israel 2001
Roi "Roi" Zerah E&A Israel 2000
Hodaya "hodaya" Duek E&A Israel 2002
Klára Hanzelínová E&A Czech Republic 2001
Monika "Mon?a" Havránková E&A Czech Republic 2002
Gala "gali" Heras E&A Spain 2000
Klaudia, Klau "klau" Nagy E&A Hungary 1998
Claudia "Cla" Pagnini E&A Italy 2001
Pia Stallinger E&A Austria 1999
Lina Stoll E&A Germany 1999
Zilberman "Ben" Ben E&A Israel 1999
Marc "Hark" Blauw E&A Netherlands 1996
Sam de Haan E&A Netherlands 1996
Igor, O "Kubutz" Kobtsev E&A Israel 1996
Vojta Krcmar E&A Czech Republic 1997
Kevin "Kev" Lindner E&A Germany 1978
Robert "Robby" Pokovec E&A Slovenia 1986
Daniel "Dan" Rutten E&A Netherlands 1995
Tomas Santrucek E&A Czech Republic 1997
Lior Sendik E&A Israel 1995
Lior "Sofer" Sofer E&A Israel 1985
Ruben, +PLUSSER+ van Amerongen E&A Netherlands 1997
Michal "Zub" Zub E&A Slovak Republic 1989
Oliver Zwiauer E&A Austria 1997
Zuzana "Hruska" Hruskova E&A Slovak Republic 1987
Maxine, Charlyn "Max" Sapulette E&A Netherlands 1991
Vanessa "Vanni" Weinhauer E&A Germany 1998
Matej "Mates" Blahovec E&A Czech Republic 1984
Marcus Blanik E&A Germany 1972
Manuel Dolzer E&A Austria 1982
radovan "hovado" dubovy E&A Slovak Republic 1979
Markus "Teddy" Hofer E&A Austria 1982
Miroslav "pifpafdedy" Hribik E&A Slovak Republic 1983
Andreas, Friedrich Musill E&A Austria 1978
Rene, - "Disco" Rappl E&A Austria 1981
Petr, "Tikos" Tikal E&A Czech Republic 1984
Juraj "youro" Vrzgula E&A Slovak Republic 1975
Melanie "Tyson" Fraunschiel E&A Austria 1985
Tina "Frühling" Frömling E&A Germany 1984
Veronika, Veja "Veja" Holubová E&A Czech Republic 1984


*Approved: Riders are approved once the competition organiser has validated entry and payment. Please check the bulletin for additional requirements.