CableWakeboard

2017-09-08 - Nat. 3 Star Event - National Championships
NAT 3 STAR Dutch Nationals 2017, Enschede

There are 69 rider who joined this competition.

Name: Region: Country: Born in: Approved*:
sem corte E&A Netherlands 2006
Mees Egberts E&A Netherlands 2007
Jayden Felten E&A Netherlands 2010
Björn "bgwake" Gieseke E&A Netherlands 2006
Thomas Hesselink E&A Netherlands 2006
Mika "Mika" Leijten E&A Netherlands 2007
Erik Stappenbelt E&A Netherlands 2006
Lucas Ter Weele E&A Netherlands 2006
Jayson "Jaysonjoey" Wildeboer E&A Netherlands 2006
Jayden Zingel E&A Netherlands 2007
Misja chomcova E&A Netherlands 2006
Lieke Ketelaars E&A Netherlands 2008
Noa Melessen E&A Netherlands 2008
Olivia "Ollie" Oosterzee E&A Netherlands 2007
Fleur Stolk E&A Netherlands 2006
Linn Voskuil E&A Netherlands 2006
Pieter Bolck van Es E&A Netherlands 2002
Milan Goosen E&A Netherlands 2005
Florian "Floor" Groenen E&A Netherlands 2004
Sem Lucassen E&A Netherlands 2002
Daan Manusiwa E&A Netherlands 2003
Joeri Meijer E&A Netherlands 2002
Damien "Damien" Oosting E&A Netherlands 2003
Busse Oude Egbrink E&A Netherlands 2003
Jonas Putman E&A Netherlands 2002
Merlijn Putman E&A Netherlands 2004
Niño "Niño" Valois-Smith E&A Netherlands 2004
Ruben Van der valk E&A Netherlands 2003
Max Wijnhoven E&A Netherlands 2002
Myrna "Myrna" Boer E&A Netherlands 2003
Eline Koster E&A Netherlands 2002
Layla "Layla" Mesbahi E&A Netherlands 2002
Nalyssa Oostenbrug E&A Netherlands 2003
Melissa Peperkamp E&A Netherlands 2004
Bogus Valentijn Beers, van E&A Netherlands 2000
Jens Boer E&A Netherlands 2001
Adyen "Dyen" de Souza E&A Netherlands 2000
Max Delhaas E&A Netherlands 2000
Louca "Loekie" Jansen E&A Netherlands 2001
Age "de Knallerd" Methorst E&A Netherlands 1999
Roger Roger Onkenhout E&A Netherlands 1999
Robin Schaap E&A Netherlands 2001
Bogus "Bogus" van Beers E&A Netherlands 2000
Sophie Krabbe E&A Netherlands 2001
Frédérique "Fred" Kraster E&A Netherlands 2000
Saskia Nap E&A Netherlands 2000
Naomi "Jo" Pijpers E&A Netherlands 2002
alyssa wildeboer E&A Netherlands 2000
Dylan Blouw E&A Netherlands 1993
Freek Holkers E&A Netherlands 1992
maron "-" moed E&A Netherlands 1995
Daniel "Dan" Rutten E&A Netherlands 1995
Simon Ticheler E&A Netherlands 1994
Ruben "JOHN" van Amerongen E&A Netherlands 1997
Sjors van de Kerkhof E&A Netherlands 1982
Joey Willemsen E&A Netherlands 1988
Mayanka Jansen E&A Netherlands 1992
Sanne "Sannie" Meijer E&A Netherlands 1997
Maxine "Max" Sapulette E&A Netherlands 1991
Pascal "-" Arninkhof E&A Netherlands 1983
Pascal Ketelaars E&A Netherlands 1981
Niek "Niekko" Kortenbach E&A Netherlands 1984
Dennis Oosting E&A Netherlands 1978
alex corte E&A Netherlands 1968
Peter Hesselink E&A Netherlands 1974
Armand "Judas" Wijskamp E&A Netherlands 1970


*Approved: Riders are approved once the competition organiser has validated entry and payment. Please check the bulletin for additional requirements.